Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Дата: 21 січня 2021 о 11:12, Оновлено 23 лютого 2021 о 10:37
145 переглядів

Освіта має бути доступною для всіх, а карантин чи локдаун — не перешкода для поліпшення навичок та поглиблення знань. На виконання листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-692 від 15.12.2020 «Про запровадження карантинних обмежень» та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 в школі з 18 січня було запроваджено дистанційне навчання.

До карантину таке навчання в системі освіти існувало лише в окремих сцеціалізованих закладах.Сьогодні-це щоденні реалії кожної школи,які вимагають від учителів нових знань та постійного поповнення скарбнички інтернет –ресурсів,а від учнів та їх батьків –цілковитого розуміння того,що відбувається. Звісно,що це складно,але ми готові до цього виклику.

Школа організувала дистанційне навчання за допомогою поєднання онлайн-занять через Viber, електронну пошту, інтернет-платформу Google Classroom, Google Meet, Zoom,; заздалегідь записаних презентацій від учителів чи із зовнішніх освітніх ресурсів; ретельно підібраних завдань. Фактично у кожної дитини є доступ до завдань, ведеться активний зворотній зв’язок з вчителем, діти отримують бали за виконані роботи. Спілкування з батьками відбувається через класних керівників, зокрема й шляхом надсилання їм електронних листів із розкладом уроків та окремими завданнями. З декотрими батьками спілкуємось персонально. Ми обираємо різні способи комунікації задля результату. Дякуємо школярам та їх батькам за творчий підхід у дистанційному навчанні ,розуміння та активну життєву позицію.

May be an image of 4 людини, їжа та екранMay be an image of 2 людини, дитина та їжаMay be an image of 1 особа, дитина та їжаMay be an image of 2 людини, ноутбук, їжа та екранMay be an image of 3 людини, їжа та екранMay be an image of 4 people, including Катерина Оніщук та їжаMay be an image of 2 людини, дитина та hairMay be an image of 3 людини та outerwearMay be an image of 5 людей, їжа та екранMay be an image of 4 людини, їжа та екран

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.