Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

До Дня пам'яті Героїв Крут

Дата: 29 січня о 11:28, Оновлено 30 січня о 11:37
41 перегляд

29 січня в Україні відзначають пам'ять Героїв Крут – українських студентів, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році. Битва під Крутами стала для українського народу символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
З нагоди відзначення в Україні дня пам'яті Героїв Крут було проведено низку тематичних заходів. Учні 9-11 класів мали змогу переглянути фільм «Пам’ятаємо про Крути», присвячений далеким подіям на невеликій станції Крути 29 січня 1918 року. До перегляду документального фільму «Крути – молода кров» з серії «Україна – забута історія» долучились учні 7-8 класів
Також класні керівники 5-11 класів організували та провели інформаційні хвилини "Пам'ятай про Крути»,»Ви боролись тоді,щоб ми перемогли тепер».У 8-9 класах було проведено бесіди «Бій під Крутами:5 важливих фактів»
Зі старшокласниками було проведено виховний захід на тему «Крути - невгасимий вогонь української волі».Під час заходу вчитель історії Оніщук К.П. розповіла дітям детальніше про цю історичну подію, хронологію та подвиг молодих людей, справжніх патріотів рідної землі, які під залізничною станцією «Крути» 29 січня 1918 року протистояли багатотисячній більшовицькій армії, яка мала намір взяти Київ. Протягом п`яти годин українські молоді герої стримували її наступ, аби упередити будь-яку можливість увійти їй до Києва, адже в столиці укладався «Берестейський мир», який на той момент зберіг українську державність.
Бій під Крутами - це героїчна й водночас трагічна подія. Вона знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її. Визначально, що ця жертовна любов зародилася в серцях молодих людей – найкращих представників українського студентства.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.