#stop_seхтинг#не_ведусь
-
За даними ЮНІСЕФ, в Україні кожен п’ятий підліток визнавав себе жертвою онлайн-знущань, а кожен десятий – регулярно брехав батькам або друзям про час, проведений у соцмережах. Крім того, третина підлітків використовують соцмережі, щоб позбутися негативних відчуттів, кожен восьмий підліток залежний від соцмереж.
З 27 вересня по 1 жовтня в Штунському ліцеї проходив тиждень протидії булінгу, протягом якого учні стали учасниками ряду просвітницько–профілактичних заходів, спрямованих на інформування учасників освітнього процесу про боулінг.
Учні опрацювали інформацію про види булінгу, міри покарання, навчилися відрізняти булінг від звичайного конфлікту. Зокрема, учні 4-11 класів взяли участь в анкетуванні «Відверто про булінг». Практичним психологом було оформлено інформаційний куточок «СТОПбулінг».
З учнями 2 класу було проведено тренінгове заняття «Як відстояти себе»,
Учні 9-11 класів було проведено просвітницько-профілактичне заняття з безпеки спілкування в інтернеті «Кібербулінг–небезпечна віртуальна агресія».
Також класні керівники залучили учнів до годин спілкування та бесід з попередження та протидії даному явищу, зокрема :«Стоп булінг», «Твої права – твій захист», «Що робити, якщо ти став жертвою булінгу?»
Кожен повинен почувати себе захищеним. Треба поважати свої права, права іншого і вчитися співіснувати разом.
Бути гарною людиною – це добра звичка. І прищеплювати її треба змалечку.